Mistrzostwa PSKO do lat 13

Termin: 31.08 – 02.09.2018r. Krynica Morska

ZGLOSZENIA ONLINE
Organizator

Mistrzostwa PSKO do lat 13

Krynica Morska na stałe wpisuje się jako miejsce regat wielu klas żeglarskich: Laser, 505, RSX, A class, OK Dinghy, Omega, jachty kabinowe w formule KWR.
Doskonałe usytuowanie, wspaniały akwen i walory przyrodniczo-turystyczne przyciągają żeglarzy z całej Polski. Cieszymy się, że klas Optimist również będzie miała okazję odwiedzić Mierzeję Wiślaną.
Duży i gościnny port im. Leonida Teligi czeka. Zapraszamy!

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST DZ OPTIMIST CH
Aktualności
Aktualności
SailingNet
Zobacz
Informacje
Lista startowa
SailingNet
OPTIMIST DZ OPTIMIST CH

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zawodników (39)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
30.08.2018 POL 1624 Wiktoria Sajdak
15
SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ
30.08.2018 POL 2158 Weronika Przeździecka
13
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 1561 Zuzanna Ołowiak
16
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1452 Antonina Ołowiak
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1791 Dominika Fajdasz
16
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 2074 Karolina Gała
16
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 2403 Pola Schmidt
16
OPTI CWM Gdynia
25.08.2018 POL 966 Lena Cituk
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
25.08.2018 POL 1150 Maja Wójcik
13
WKŻ Wolsztyn
24.08.2018 POL 1988 Michalina Pawelczyk
15
MKS "Dwójka" Warszawa
24.08.2018 POL 1819 Magdalena Ostrowska
16
AZS UW
24.08.2018 POL 2006 Amelia Potejko
15
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.08.2018 POL 2166 DOMINIKA GRALA
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 1756 Emilia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa
24.08.2018 POL 1765 Zofia Brdulak
12
KS Spójnia Warszawa
24.08.2018 POL 44 Ewa Główka
12
KS Spójnia Warszawa
22.08.2018 POL 2152 Wiktoria Hałabaty
16
KSW BALTIC DZIWNÓW
22.08.2018 POL 1865 Paulina Rutkowska
16
YKP Gdynia
22.08.2018 POL 1656 Lidia Jakubowska
16
KS ZATOKA Puck
22.08.2018 POL 1670 Zuzanna Zasada
15
KS ZATOKA Puck
21.08.2018 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 935 HANNA KOZŁOWSKA
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 2141 Natalia Ziółkowska
14
YKP Gdynia
21.08.2018 POL 2634 Angelina Zubel
15
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 1376 Matylda Brelińska
15
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 1945 Zuzanna Zielińska
15
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 2625 Kornelia Dobaczewska
16
MKŻ Żnin
20.08.2018 POL 1862 ZUZANNA ZIELIŃSKA
15
YKP GDYNIA
19.08.2018 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA
16
MKS "Dwójka" Warszawa
15.08.2018 POL 926 Zofia Prądzyńska
13
CHKŻ Chojnice
13.08.2018 POL 934 Zuzanna Siemińska
13
KS AZS UWM Olsztyn
13.08.2018 POL 505 Hanna Lipniewicz
12
KS AZS UWM Olsztyn
13.08.2018 POL 863 Aleksandra Stachewicz
12
KS AZS UWM Olsztyn
13.08.2018 POL 492 Magdalena Stachewicz
12
KS AZS UWM Olsztyn
08.08.2018 POL 1669 Natalia Chojnowska
14
SSW MOS Iława
08.08.2018 POL 2007 Alicja Michalewska
14
SSW MOS Iława
08.08.2018 POL 1614 Iga Wielczyk
16
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 1270 Weronika Maciejczuk
15
UKŻ Siódemka Białystok
01.08.2018 POL 1827 Ewa Lewandowska
15
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.08.2018 POL 2605 Magdalena Skórnóg
15
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko
21.08.2018 POL 2028 INKA KOZA
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 1376 Justyna Jurkowska
15
MKŻ Żnin
15.08.2018 POL 1637 Nina Mirowska
13
AZS UW
15.08.2018 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska
13
AZS UW
15.08.2018 POL 1819 Lena Wonka
13
AZS UW
05.08.2018 POL 1596 Zuzia Tomaszewska
15
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 3002 Marysia Retecka
16
UKS NAVIGO SOPOT
01.08.2018 POL 1657 Maria Konarzewska
16
KS AZS AWFiS Gdańsk

Liczba zawodników (54)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
30.08.2018 POL 2058 Piotr Grabski
16
SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ
30.08.2018 POL 2191 Jan Karnowski
15
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 333 Michał Skawiński
14
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 2030 Adam Turczynowicz
16
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 1522 Tymoteusz Wysocki
16
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1904 Igor Wójcik
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 20721 Filip Olszewski
15
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 1906 Gustaw Kwiek
16
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 1932 Konrad Wlazłowski
16
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 2138 Max Berliński
15
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1776 Michał Maziarka
16
MKŻ ARKA Gdynia
30.08.2018 POL 1887 Mikołaj Strupiński
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
30.08.2018 POL 1735 Bartosz Dynia
-
MKŻ ŻNIN
25.08.2018 POL 1364 Jan Fuk
15
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
25.08.2018 POL 1439 Szymon Wójcik
16
WKŻ Wolsztyn
24.08.2018 POL 2119 Aleksander Bury
16
MKŻ Arka Gdynia
24.08.2018 POL 2177 Patryk Chełkowski
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 2160 Jakub Kluk
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 2164 Kamil Stemplewski
16
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.08.2018 POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ
16
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 951 Henryk Komenda
13
KS Spójnia Warszawa
24.08.2018 POL 1245 Hubert Matz
13
KS Spójnia Warszawa
24.08.2018 POL 1766 Wiktor Przeździecki
13
KS Spójnia Warszawa
23.08.2018 POL 1456 Igor Góralczuk
14
UKŻ 7 Białystok
22.08.2018 POL 2101 Mikołaj Bazyli
16
KSW BALTIC DZIWNÓW
22.08.2018 POL 2024 Michał Jaroszek
15
KSW BALTIC DZIWNÓW
22.08.2018 POL 2036 Filip Lenart
16
KSW BALTIC DZIWNÓW
22.08.2018 POL 2002 Tymon Przyjemczak
13
KS ZATOKA Puck
22.08.2018 POL 1625 Sebastian Schmidt
14
KS ZATOKA Puck
21.08.2018 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI
15
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
21.08.2018 POL 1778 Marcel Rumiński
13
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 1307 Bartosz Peczka
14
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 634 Bartosz Żmudziński
13
MKŻ Żnin
18.08.2018 POL 1701 Jakub Kaszewiak
16
AZS UW
15.08.2018 POL 1950 Jeremi Szczukowski
15
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1758 January Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1070 Maksymilian Kabat
15
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1593 Rafał Balicki
14
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1018 Antoni Lipiński
15
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1751 Jacek Kalinowski
15
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 2048 Igor Mirowski
15
AZS UW
15.08.2018 POL 1525 Józef Krasowski
12
AZS UW
15.08.2018 POL 2075 Iwo Barański
15
AZS UW
14.08.2018 POL 1489 Paweł Koliński
16
LKS Charzykowy
14.08.2018 POL 1779 Marcel Wieliński
16
LKS Charzykowy
14.08.2018 POL 2723 Jakub Szczepański
15
LKS Charzykowy
14.08.2018 POL 1585 Mateusz Grabowski
13
LKS Charzykowy
13.08.2018 POL 1118 Aleksander Kolman
13
KS AZS UWM Olsztyn
13.08.2018 POL 1667 Jędrzej Grabysa
14
KS AZS UWM Olsztyn
08.08.2018 POL 1801 Oskar Wielczyk
14
SSW MOS Iława
08.08.2018 POL 2008 Maciej Kasprzak
13
SSW MOS Iława
08.08.2018 POL 1763 Julian Podwalski
16
SSW MOS Iława
06.08.2018 POL 4112 Jan Zamojski
15
UKS Żeglarz Wrocław
04.08.2018 POL 1833 Szymon Małachowski
15
UKŻ Siódemka Białystok
24.08.2018 POL 1703 Saturnin Smółka
14
AZS UW
24.08.2018 POL 202 Franciszek Spakowski
12
KS Spójnia Warszawa
24.08.2018 POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI
16
BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski
21.08.2018 POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
20.08.2018 RUS 2005 Artem Krupacev
16
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 RUS 1301 Sergei Parfenov
13
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 RUS 1790 Ilia Haritonov
13
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 RUS 3339 Ivan Mikhalev
14
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
15.08.2018 POL 2111 Krzysztof Szczodrowski
16
CHKŻ Chojnice
14.08.2018 POL 1550 Antoni Szyca
16
LKS Charzykowy
08.08.2018 POL 1867 Jan Klinicki
14
SSW MOS Iława
06.08.2018 POL 396 Paweł Romanowicz
16
UKS Żeglarz Wrocław
06.08.2018 POL 1750 Filip Nosol
14
UKS Żeglarz Wrocław
05.08.2018 POL 1403 Kacper Kibiersza
-
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1672 Kacper Barszczyk
14
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 2918 Piotr Rodzewicz
15
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1185 Aleksander Daniszewski
15
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1548 Andrzej Thomas
15
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1254 Franciszek Thomas
15
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1704 Franiszek Wołyniec
15
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 18 Borys Podumis
14
UKS NAVIGO SOPOT
01.08.2018 POL 1757 Rafał Górski
16
KS AZS AWFiS Gdańsk

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 15.00 - 20:00

prace Komisji Pomiarowej

godz. 10.00 - 20:00

prace Komisji Pomiarowej

godz. 17.00 - 21:00

rejestracja zgłoszeń w Biurze Regat

godz. 10:00

odprawa z trenerami

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 19:00

ognisko dla uczestników regat

godz. 10:25

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 16:00

Zakończenie regat i wręczenie nagród

Kontakt

Jerzy Sukow tel. 601 949 616 Kontakt e:mail: jerzysukow@gmail.com