Mistrzostwa PSKO do lat 13

Termin: 31.08 – 02.09.2018r. Krynica Morska

Organizator

Mistrzostwa PSKO do lat 13

Krynica Morska na stałe wpisuje się jako miejsce regat wielu klas żeglarskich: Laser, 505, RSX, A class, OK Dinghy, Omega, jachty kabinowe w formule KWR.
Doskonałe usytuowanie, wspaniały akwen i walory przyrodniczo-turystyczne przyciągają żeglarzy z całej Polski. Cieszymy się, że klas Optimist również będzie miała okazję odwiedzić Mierzeję Wiślaną.
Duży i gościnny port im. Leonida Teligi czeka. Zapraszamy!

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST DZ OPTIMIST CH
Aktualności
Aktualności
SailingNet
Zobacz
Informacje
Lista startowa
SailingNet
OPTIMIST DZ OPTIMIST CH

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Liczba zawodników (39)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
30.08.2018 POL 1624 Wiktoria Sajdak
13
SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ
30.08.2018 POL 2158 Weronika Przeździecka
11
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 1561 Zuzanna Ołowiak
14
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1452 Antonina Ołowiak
13
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1791 Dominika Fajdasz
14
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 2074 Karolina Gała
14
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 2403 Pola Schmidt
14
OPTI CWM Gdynia
25.08.2018 POL 966 Lena Cituk
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
25.08.2018 POL 1150 Maja Wójcik
11
WKŻ Wolsztyn
24.08.2018 POL 1988 Michalina Pawelczyk
13
MKS DWÓJKA WARSZAWA
24.08.2018 POL 1819 Magdalena Ostrowska
14
AZS UW
24.08.2018 POL 2006 Amelia Potejko
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.08.2018 POL 2166 DOMINIKA GRALA
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 1756 Emilia Brdulak
8
K.S "Spójnia-Warszasza"
24.08.2018 POL 1765 Zofia Brdulak
10
K.S "Spójnia-Warszasza"
24.08.2018 POL 44 Ewa Główka
10
K.S "Spójnia-Warszasza"
22.08.2018 POL 2152 Wiktoria Hałabaty
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
22.08.2018 POL 1865 Paulina Rutkowska
14
YKP Gdynia
22.08.2018 POL 1656 Lidia Jakubowska
14
KS ZATOKA Puck
22.08.2018 POL 1670 Zuzanna Zasada
13
KS ZATOKA Puck
21.08.2018 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 935 HANNA KOZŁOWSKA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 2141 Natalia Ziółkowska
12
YKP Gdynia
21.08.2018 POL 2634 Angelina Zubel
13
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 1376 Matylda Brelińska
13
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 1945 Zuzanna Zielińska
13
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 2625 Kornelia Dobaczewska
14
MKŻ Żnin
20.08.2018 POL 1862 ZUZANNA ZIELIŃSKA
13
YKP GDYNIA
19.08.2018 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA
14
MKS Dwójka Warszawa
15.08.2018 POL 926 Zofia Prądzyńska
11
CHKŻ Chojnice
13.08.2018 POL 934 Zuzanna Siemińska
11
KS AZS UWM Olsztyn
13.08.2018 POL 505 Hanna Lipniewicz
10
KS AZS UWM Olsztyn
13.08.2018 POL 863 Aleksandra Stachewicz
10
KS AZS UWM Olsztyn
13.08.2018 POL 492 Magdalena Stachewicz
10
KS AZS UWM Olsztyn
08.08.2018 POL 1669 Natalia Chojnowska
12
SSW MOS Iława
08.08.2018 POL 2007 Alicja Michalewska
12
SSW MOS Iława
08.08.2018 POL 1614 Iga Wielczyk
14
SSW MOS Iława
04.08.2018 POL 1270 Weronika Maciejczuk
13
UKŻ Siódemka Białystok
01.08.2018 POL 1827 Ewa Lewandowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.08.2018 POL 2605 Magdalena Skórnóg
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko
21.08.2018 POL 15 INKA KOZA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21.08.2018 POL 1752 Justyna Jurkowska
13
MKŻ Żnin
15.08.2018 POL 1637 Nina Mirowska
11
AZS UW
15.08.2018 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska
11
AZS UW
15.08.2018 POL 1819 Lena Wonka
11
AZS UW
05.08.2018 POL 1596 Zuzia Tomaszewska
13
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 3002 Marysia Retecka
14
UKS NAVIGO SOPOT
01.08.2018 POL 1657 Maria Konarzewska
14
KS AZS AWFiS Gdańsk

Liczba zawodników (54)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
30.08.2018 POL 2058 Piotr Grabski
14
SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ
30.08.2018 POL 2191 Jan Karnowski
13
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 333 Michał Skawiński
12
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 2030 Adam Turczynowicz
14
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 1522 Tymoteusz Wysocki
14
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1904 Igor Wójcik
13
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 20721 Filip Olszewski
13
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 1906 Gustaw Kwiek
14
KS Spójnia Warszawa
30.08.2018 POL 1932 Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 2138 Max Berliński
13
YKP Gdynia
30.08.2018 POL 1776 Michał Maziarka
14
MKŻ ARKA Gdynia
30.08.2018 POL 1887 Mikołaj Strupiński
11
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
30.08.2018 POL 1735 Bartosz Dynia
-
MKŻ ŻNIN
25.08.2018 POL 1364 Jan Fuk
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
25.08.2018 POL 1439 Szymon Wójcik
14
WKŻ Wolsztyn
24.08.2018 POL 2119 Aleksander Bury
14
MKŻ Arka Gdynia
24.08.2018 POL 2177 Patryk Chełkowski
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 2160 Jakub Kluk
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 2164 Kamil Stemplewski
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
24.08.2018 POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ
14
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
24.08.2018 POL 951 Henryk Komenda
11
K.S "Spójnia-Warszasza"
24.08.2018 POL 1245 Hubert Matz
11
K.S "Spójnia-Warszasza"
24.08.2018 POL 1766 Wiktor Przeździecki
11
K.S "Spójnia-Warszasza"
23.08.2018 POL 1456 Igor Góralczuk
12
UKŻ 7 Białystok
22.08.2018 POL 2101 Mikołaj Bazyli
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
22.08.2018 POL 2024 Michał Jaroszek
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
22.08.2018 POL 2036 Filip Lenart
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
22.08.2018 POL 2002 Tymon Przyjemczak
11
KS ZATOKA Puck
22.08.2018 POL 1625 Sebastian Schmidt
12
KS ZATOKA Puck
21.08.2018 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI
13
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
21.08.2018 POL 1778 Marcel Rumiński
11
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 1307 Bartosz Peczka
12
MKŻ Żnin
21.08.2018 POL 634 Bartosz Żmudziński
11
MKŻ Żnin
18.08.2018 POL 1701 Jakub Kaszewiak
14
AZS UW
15.08.2018 POL 1950 Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1758 January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1070 Maksymilian Kabat
13
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1593 Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1018 Antoni Lipiński
13
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 1751 Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice
15.08.2018 POL 2048 Igor Mirowski
13
AZS UW
15.08.2018 POL 1525 Józef Krasowski
10
AZS UW
15.08.2018 POL 2075 Iwo Barański
13
AZS UW
14.08.2018 POL 1489 Paweł Koliński
14
LKS Carzykowy
14.08.2018 POL 1779 Marcel Wieliński
14
LKS Charzykowy
14.08.2018 POL 2723 Jakub Szczepański
13
LKS Charzykowy
14.08.2018 POL 1585 Mateusz Grabowski
11
LKS Carzykowy
13.08.2018 POL 1118 Aleksander Kolman
11
KS AZS UWM Olsztyn
13.08.2018 POL 1667 Jędrzej Grabysa
12
KS AZS UWM Olsztyn
08.08.2018 POL 1801 Oskar Wielczyk
12
SSW MOS Iława
08.08.2018 POL 2008 Maciej Kasprzak
11
SSW MOS Iława
08.08.2018 POL 1763 Julian Podwalski
14
SSW MOS Iława
06.08.2018 POL 4112 Jan Zamojski
13
UKS Żeglarz Wrocław
04.08.2018 POL 1833 Szymon Małachowski
13
UKŻ Siódemka Białystok
24.08.2018 POL 1703 Saturnin Smółka
12
AZS UW
24.08.2018 POL 202 Franciszek Spakowski
10
K.S "Spójnia-Warszasza"
24.08.2018 POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI
14
BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski
21.08.2018 POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI
10
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
20.08.2018 RUS 2005 Artem Krupacev
14
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 RUS 1301 Sergei Parfenov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 RUS 1790 Ilia Haritonov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region
20.08.2018 RUS 3339 Ivan Mikhalev
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
15.08.2018 POL 2111 Krzysztof Szczodrowski
14
CHKŻ Chojnice
14.08.2018 POL 1550 Antoni Szyca
14
LKS Charzykowy
08.08.2018 POL 1867 Jan Klinicki
12
SSW MOS Iława
06.08.2018 POL 396 Paweł Romanowicz
14
UKS Żeglarz Wrocław
06.08.2018 POL 1750 Filip Nosol
12
UKS Żeglarz Wrocław
05.08.2018 POL 1403 Kacper Kibiersza
-
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1672 Kacper Barszczyk
12
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 2918 Piotr Rodzewicz
13
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1185 Aleksander Daniszewski
13
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1548 Andrzej Thomas
13
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1254 Franciszek Thomas
13
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 1704 Franiszek Wołyniec
13
UKS NAVIGO SOPOT
05.08.2018 POL 18 Borys Podumis
12
UKS NAVIGO SOPOT
01.08.2018 POL 1757 Rafał Górski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 15.00 - 20:00

prace Komisji Pomiarowej

godz. 10.00 - 20:00

prace Komisji Pomiarowej

godz. 17.00 - 21:00

rejestracja zgłoszeń w Biurze Regat

godz. 10:00

odprawa z trenerami

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 19:00

ognisko dla uczestników regat

godz. 10:25

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 16:00

Zakończenie regat i wręczenie nagród

Kontakt

Jerzy Sukow tel. 601 949 616 Kontakt e:mail: jerzysukow@gmail.com